Doradztwo i outsourcing środowiskowy

W ramach doradztwa oferujemy Państwu kilka rodzajów usług:

  • stała obsługa przedsiębiorstwa na zasadzie outsourcingu,
  • okresowe wypełnianie obowiązków formalno-prawnych (ewidencje, sprawozdania),
  • wykonanie wszelkich niezbędnych opracowań w celu uzyskania wymaganych decyzji administracyjnych,
  • monitorowanie stanu formalno-prawnego zakładu w zakresie ochrony środowiska oraz informowanie o zmianach prawnych dotyczących działalności firmy,
  • propozycje działań naprawczych,
  • reprezentowanie przed organami ochrony środowiska oraz w trakcie kontroli,
  • doradztwo przy realizacji nowych inwestycji.

Szybko zmieniające się prawo oraz gąszcz obowiązków formalno-prawnych nie pozwala wielu przedsiębiorcom na spokojne prowadzenie i rozwijanie własnego biznesu. Korzystanie z naszych usług doradczych i outsourcingowych zapewnia wypełnienie obowiązujących wymogów w zakresie ochrony środowiska i pozwala zgodnie z prawem prowadzić działalność gospodarczą.

Nasze usługi świadczymy na rzecz dużych oraz małych i średnich firm. Usługa outsourcingu pozwala obniżyć koszty (brak konieczności zatrudniania na etat specjalisty, ustawicznego szkolenia pracownika w świetle zmieniających się przepisów prawnych) i daje pewność, że obowiązki powierzone specjalistom z zewnętrznej firmy są profesjonalnie i rzetelnie wypełniane.

Z naszej strony zapewniamy Państwu doskonały kontakt, dyspozycyjność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki outsourcingowi środowiskowemu otrzymują Państwo pewność, że wszystkie aktualne wymogi w zakresie ochrony środowiska są spełnione i można skupić się na prowadzeniu biznesu.

Najwyższa jakość naszych usług przyczynia się do osiągnięcia sukcesu Państwa firmy. Zleć to profesjonalistom, skoncentruj się na swoim biznesie.

Przejdź do formularza kontaktowego

obrazek